Strona główna » Ogród » Dmuchawa - odkurzacz 2w1

Dmuchawa - odkurzacz 2w1

Dmuchawa - odkurzacz 2w1 Dmuchawy i odkurzacze FUXTEC

Dlaczego potrzebujemy dmuchawy do liści lub odkurzacza do liści?

Usuwanie liści jest raczej jednym z nieprzyjemnych prac ogrodniczych. Wielu właścicieli ogródków regularnie zmaga się w jesiennych miesiącach z grabiami przez długi czas, kilka dni później, zaczynamy od nowa z zamiataniem. Ułatwimy wam pracę odkurzaczem do liści lub dmuchawą do liści, oszczędzając czas i energię podczas prac ogrodowych. Nasze dmuchawy - odkurzacze mają również zamontowany nóż na wirniku, dzięki czemu liście są rozdrabniane.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Jaka jest różnica między dmuchawą do liści a dmuchawą do liści?

Zarówno odkurzacz do liści jako dmuchawa do liści i usuwania liści w krótkim czasie , tak że utrzymanie ogród zabaw przyszłego dziecka szczególnie na dużych obszarach. Oba urządzenia różnią się sposobem usuwania liści: w dmuchawie do liści liście są zasysane do urządzenia, a następnie podawane do kosza zbierającego. Z dmuchawą do liści można jednak wysadzić liście w wybrane miejsce, a następnie podnieść je ręcznie. Korzystne są nowoczesne urządzenia, które łączą obie funkcje: Liście są zasysane, a następnie siekane.
Dmuchawa do liści lub dmuchawa do liści? Lub jedno i drugie?

Potrzebujesz pomocy przy usuwaniu liści, ale nie wiesz, czy dmuchawa do liści czy dmuchawa do liści jest lepiej dopasowana do twoich potrzeb? Żaden problem: dzięki naszym wysokiej jakości dmuchawom można je łączyć. Na przykład odkurzacz 4-w-1 Fuxtec FX-LBS126 zapewnia jednoczesne funkcjonowanie dmuchawy i odkurzacza.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu