Strona główna » Fabryka Yagmur

Fabryka Yagmur


 

Yagmur, który wykorzystuje 100% materiałów pierwszej klasy do produkcji, wiele rozwiązań zostało opracowanych tylko na potrzeby maszyn z linii Safir, czy Yet. W procesie doskonalenia glebogryzarek, stworzono od podstaw nowe elementy konstrukcyjne części wykorzystywanych w budowie innowacyjnych systemów amortyzacji, czy szybkiego łącznia przystawek takich jak: glebogryzarka, glebogryzarka separacyjna, odśnieżarki, zamiatarki, pług obracany. 

Turcja jest największym, producentem glebogryzarek profesjonalnych w Europie. Yagmur produkuje głownie dla rolników maszyny najwyższej jakości i najbardziej dopracowane technologicznie, dlatego produkcja jest eksportowana do 55 krajów pod marką Valpadana oraz Yagmur.

Całkowicie sterowany komputerowo, nowoczesny i zaawansowany park maszynowy o wysokich standardach, uczynił, że jakość ciągników jednoosiowych jest najlepsza na rynku. Dalsze badania i proces projektowania  glebogryzarek i ciągników jednoosiowych jest cały czas rozwijany, aby być o krok przed konkurencją, która bazuje na starych rozwiązaniach. 


alt


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu