Strona główna » Ogród » Glebogryzarki kultywatory

Glebogryzarki kultywatory

Glebogryzarki kultywatory

Glebogryzarki spalinowe Af200 to stabilność i wygoda ! Nasze glebogryzarki spalinowe są sprawdzone dlatego dajemy 3 letnią gwarancje. 

W poszukiwaniu rozwiązania nadającego się do wszelkich prac w ogrodzie warto odwiedzić nasz sklep i bliżej przyjrzeć się urządzeniu, jakim jest glebogryzarka spalinowa. Sprzęt używany jest głównie do spulchniania gleby, choć to nie jedyne zastosowanie. Znakomicie sprawdza się podczas szeregu innych czynności – od wykopków po pielęgnację trawnika. To tego wystarczy zaopatrzyć maszynę w odpowiednie części i akcesoria dodatkowe.

Urządzenie tego typu jest łatwe w obsłudze i nie wymaga dużego nakładu sił. Sprawdzi się w rękach każdego, kto chce zadbać o ogród w sposób prosty i nieobciążający organizmu. Glebogryzarki spalinowe dostępne w naszym sklepie wyróżniają takie cechy, jak duże gumowe lub metalowe koła, solidna konstrukcja oraz możliwość przymocowania akcesoriów zapewniają stabilność nawet w grząskim błocie.

W trosce o szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań zadbaliśmy, aby w ofercie naszego sklepu znalazły się nie tylko nowoczesne urządzenia, ale także liczne części oraz akcesoria do glebogryzarek spalinowych, z pomocą których można samodzielnie naprawić urządzenie lub zwiększyć jego funkcjonalność. Do glebogryzarki FUXTEC AF200 możemy podczepić pług, obsypnik, ściągając noże możemy zamontować aerator sprężynkowy, który wyczesze trawnik lub wertykulator idealnie na wiosnę przetnie trawnik. Motyka idealnie ściąga darń pod uprawę lub grabie wyrównają ziemię pod założenie nowego trawnika. Do zwiększenia przyczepności możemy zastosować koła metalowe łopatkowe.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu