Kosy i podkaszarki spalinowe - plecakowe i wielofunkcyjne

Kosy spalinowe multitool

alt   Testy kos spalinowych http://motorsense-tests.de

FUXTEC MULTITOOL
okaże się znakomitym rozwiązaniem dla każdego, kto chce właściwie zadbać o ogród i jednocześnie ułatwić sobie codzienną pracę. Urządzenie wielofunkcyjne 4w1 lub 5w1 (z przedłużką) łączy w sobie kilka rozwiązań. To kosa spalinowa z żyłką lub tarczą tnącą, pilarka łańcuchowa i nożyce do żywopłotu w jednym! Bez względu na to, czy zamierzasz rozprawić się z wysoką trawą, gęstymi zaroślami, żywopłotem czy gałęziami – specjalne przystawki podołają każdemu zadaniu.

Wielofunkcyjna podkaszarka spalinowa jest urządzeniem lekkim, poręcznym i łatwym w obsłudze. Zaopatrzona w składaną rurę, którą można swobodnie przechowywać oraz transportować, stanowi znakomite rozwiązanie także w prywatnych ogrodach. Proponujemy również inne rozwiązania, takie jak bardzo wygodne w użyciu podkaszarki plecakowe, idealne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Jeżeli masz mały ogród, to wielofunkcyjne kosy spalinowe FUXTEC z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wystarczy zdecydować się na jeden z proponowanych przez nas modeli kos oraz podkaszarek plecakowych.
alt
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do