Strona główna » Dom i narzędzia » Ozonator powietrza

Ozonator powietrza

Ozonator powietrza
Rewolucja w oczyszczaniu powietrza

Dlaczego mówimy o rewolucji? A jaki jest problem z tradycyjnymi oczyszczaczami powietrza?

W przypadku konwencjonalnych oczyszczaczy powietrza powietrze jest oczyszczane z zanieczyszczeń, takich jak wirusy, pyłki lub kurz, przez najsilniejszy możliwy przepływ powietrza przez pomieszczenie. Powietrze przepływa przez pomieszczenie, a wszystkie zanieczyszczenia i wirusy mogą zostać wdychane po drodze.

Nasze rozwiązanie działa w całym pomieszczeniu już w krótkim czasie po włączeniu i dzięki różnym zasadom działania eliminuje zanieczyszczenia w miejscu ich powstawania.

Możesz dowiedzieć się dokładnie, jak to działa

Nasza zasada działania

Dzięki naszej kombinacji jonizacji i aktywowanego tlenu zapewniamy, że samo powietrze w pomieszczeniu działa jak bariera ochronna i że 99,9% wszystkich aerozoli, cząstek, wirusów i bakterii jest natychmiast usuwanych.

Ponadto w naszym urządzeniu zainstalowaliśmy wysoce skuteczną technologię trwałego filtra i dezynfekcji. Spełniamy wszelkie wymagania normatywne i prawne. W przeciwieństwie do technologii filtracyjnej nie czekamy, aż powietrze dotrze do filtra, ale dezaktywujemy szkodliwe składniki bezpośrednio w miejscu, w którym powstają. 
alt

alt
alt


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu