Strona główna » Ogród » Sekatory do żywopłotu

Sekatory do żywopłotu

Sekatory do żywopłotu

Spalinowe sekatory do żywopłotu doskonale sprawdzą się na dużych działkach i ogrodach ponieważ zapewnią Ci niewielkie zużycie paliwa nawet podczas długiej eksploatacji. Spalinowy sekator do żywopłotu, to urządzenie, które stanowi idealne połączenie wysokiej mobilności z mocą potrzebną do wykonywania zaawansowanych prac przy przycinaniu krzewów oraz gałęzi.

Co więcej umieszczone w nich silniki zachowują odpowiednie normy, ponieważ ilość powstającego podczas spalania dwutlenku węgla jest niewielka. Tego typu nożyce do żywopłotu są niezwykle innowacyjne i na pewno spodobają Ci się bez względu na to czy jesteś doświadczonym ogrodnikom, czy początkującym.

Warto zauważyć, że inwestycja w sekator spalinowy jest bardzo opłacalna, ponieważ będzie Ci on służył przez wiele lat, a ponadto znacznie przyspieszy i zwiększy komfort prac wykonywanych w ogrodzie. Dostępne w ofercie nożyce są bardzo lekkie oraz bezprzewodowe, dzięki czemu znacznie zwiększają wygodę użytkowania.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie nożyc do żywopłotu
Jeśli chcesz kupić nożyce do żywopłotu , przy podejmowaniu decyzji weź pod uwagę następujące kwestie:

Rozmiar i wysokość żywopłotów: Czy potrzebujesz nożyc do żywopłotu z długim uchwytem?
Długość miecza: w tym miejscu powinieneś ustalić szerokość żywopłotu
Rodzaj zastosowania: jak często przecinasz żywopłot?
Otoczenie: Czy masz sąsiadów wrażliwych na hałas?
Waga nożyc do żywopłotu: im cięższy model, tym więcej siły musisz użyć podczas cięcia. Ponadto ryzyko obrażeń wzrasta wraz z wagą.
Ergonomiczny uchwyt nożyc do żywopłotu ułatwia cięcie na wysokości i zmniejsza ryzyko obrażeń 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do


 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu