1 » YAGMUR ciągniki jednoosiowe glebogryzarki2

YAGMUR ciągniki jednoosiowe glebogryzarki

YAGMUR ciągniki jednoosiowe glebogryzarkialt
Posiadamy pełną ofertę ciągników jednoosiowych tureckiego producenta Yagmur. Największy wybór ciągników jednoosiowych i glebogryzarek spalinowych.
Ciągniki jednoosiowe Safir o mocy od 7 - 22KM i szerokości roboczej 50-83cm. 
Typowe ciągniki jednoosiowe Yagmura to seria maszyn YET o mocach od 7 - 22KM. Yet 510 to model stworzony pod ciąganie przyczep moc 22KM zadowoli, każdego gospodarza. 
Aby być produktywnym, rolnictwo potrzebuje wyspecjalizowanych maszyn, które działają szybko i bezpiecznie. Safir 90, dwukołowy ciągnik specjalnie zaprojektowany do specjalistycznych upraw, zapewnia niewątpliwe gwarancje tego rodzaju pracy. Doświadczenie zdobyte podczas ponad 45 lat produkcji maszyn rolniczych do specjalistycznych upraw pozwoliło nam stworzyć naprawdę wyjątkową maszynę do szkółek, szklarni i ogrodnictwa. Precyzja w pracy w połączeniu z najwyższą manewrowością sprawiają, że ten ciągnik dwukołowy jest niezbędną maszyną dla wszystkich ogrodników i pielęgniarzy w codziennej pracy. Dwukołowy ciągnik Safir jest niezwykle wszechstronny, o czym świadczy wiele sposobów, w jakie można go stosować z różnymi rodzajami narzędzi do każdego rodzaju pracy. Dzięki swojej wszechstronności i parametrom technicznym,

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Posiadamy pełną ofertę ciągników jednoosiowych tureckiego producenta Yagmur. 
Ciągniki jednoosiowe Safir o mocy od 7 - 22KM i szerokości roboczej 50-83cm. 

altalt
 

Asortyment kosiarek listwowych Yagmur amatorskich został rozszerzony o maszyny dla profesjonalnych użytkowników.

Seria Sarp, oferowana przez takie urządzenia, jak mokre zespoły noży, wymagane przez profesjonalnych użytkowników i bezobsługowe tłuste kosiarki, nadaje się do intensywnego użytkowania w trudnych warunkach. Dostępny w szerokiej gamie mocnych silników wysokoprężnych i benzynowych, zapewniających doskonałe parametry koszenia. Serie SARP są również wyposażone w funkcje takie jak HBS, TDS, AVS.

altaltaltaltalt